افزودن به علاقمندی ها
وضعیت: موجود
قیمت جدید: ۴۰۰,۰۰۰ تومان

افزودن به سبد خرید

آموزش حرفه ای موتور رندر Corona در 3DS MAX

کد محصول: 50044-81

موتور رندر کرونا چیست؟

کرونا رندر یک موتور جدید رندرینگ است که فعالیت خودرا از سال 2009 آغاز کرده است. این موتور رندرگیری که قدرت و کیفیت بسیار بالایی دارد فعلا برای نرم افزار Autodesk 3DS MAX ارائه شده است و از امکانات و تمام قابلیت های آن نیز بطور کامل پشتیبانی می کند.

کرونا رندر از قدرت cpu برای پردازش استفاده مى کند.شاید همین استفاده از cpu این تصور را ایجاد کند که کرونا کند باشد اما اینگونه نیست و کرونا بسیار سریع تر از آنچه که فکر مى کنید عمل مى کند. کرونا یک موتور رندر دوگانه مى باشد که سرعت و انعطاف را از موتورهاى Biased render و کیفیت را از Unbiased render بدست آورده است.

رندر با کرونا : سادگی ، سرعت

مهم ترین عامل جذب کننده کرونا سادگی آن مى باشد که در آن خبری از تنظیمات پیچیده VRay و ... دیده نمى شود و با یک تنظیم بسیار ساده نتیجه کار بسیار با کیفیت مى باشد. یکى دیگر از خصوصیات کرونا این مى باشد که با ایجاد هرتغییر مى تواند نتیجه ى آن را در همان لحظه در پنجره ى منحصر بفرد آن دید و دیگر نیازى به تست رندرهاى زیاد براى رسیدن به نتیجه مطلوب نیست که این خود باعث صرفه جویى زیادى در زمان و سرعت عمل مى شود.

آنچه در پکیج کرونا خواهید آموخت :

این مجموعه کرونا برای افرادی که مى خواهند از تنظیمات پیچیده پلاگین VRay رهایى پیدا کنند بسیار خوشایند خواهد بود، زیرا در مدت زمانى کوتاه کرونا را با بیانى بسیار ساده فرا می گیرند..

در این مجموعه در بخش اول متریال سازی بصورت کامل و حرفه اى آموزش داده مى شود و در بخش هاى بعدى نورپردازى اصولى فضاهاى داخلى و خارجى، نحوه تبدیل متریال های مختلف به کرونا، تبدیل رندر روز به شب و بالعکس، تنظیمات رندرستاپ و هزاران نکته که شما براى حرفه اى شدن و بالابردن سرعت عمل به آن نیاز دارید آموزش داده شده است.

 


مشخصات پک آموزش کرونا

مدت زمان آموزش : 12 ساعت

نسخه مورد استفاده : 3Ds max 2018 - Corona 1.06

کیفیت تصویر : 1920*1080

مدرس : مهندس شهریار مطلبی

تعداد لوح فشرده : 2 عدد

دارای فایل تمرین می باشد

سطح : مقدماتی و پیشرفته

  • محصولات مرتبط
  • نقد و بررسی
  • فایل های مرتبط
  • اطلاعاتی برای نمایش یافت نشد
  • اطلاعاتی برای نمایش یافت نشد
ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول

اطلاعات تماس

تلفن :36051223-051

شنبه تا چهارشنبه ساعت 17 الی 20 ( در صورت عدم پاسخگویی با همراه تماس حاصل فرمایید)

همراه : 6436-309-0915

پست الکترونیک : Planner_matlabi@yahoo.com

آدرس : مشهد ، بلوار سید رضی تقاطع فرهنگ - ساختمان 243