افزودن به علاقمندی ها

دوره آموزش کامل مدلسازی پروژه مسکونی 5 طبقه BIM2
آموزش مبانی BIM به همراه تهیه نقشه راه و قرارداد نویسی

مدرس: شهریارمطلبی
تعداد جلسه‌ : 50 جلسه 
مدت زمان آموزش : 67 ساعت
نسخه مورد استفاده : رویت 2022

دریافت به صورت دانلودی و فیزیکی

وضعیت: موجود
قیمت جدید: ۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان

افزودن به سبد خرید

دوره آموزشی کامل BIM 2 - مجتمع مسکونی

کد محصول: 50044-17

چرا این دوره آموزشی را تولید کردیم؟

با توجه به اجباری شدن  BIM به زودی در کشور و افزایش درخواست کارفرما ها جهت استفاده از "منافع بیم" در صنعت ساختمان بهره‌مندی از فرایند BIM روبه افزایش است. اما به دلیل "کمبود نیروی متخصص آموزش دیده" فرایند BIM شدن پروژه ها با کندی و نواقص اصولی روبروست.
البته تولید این آموزش تنها به خاطر افزایش تقاضای "استفاده از بیم" نبوده ، بلکه به جهت ایجاد ارتباط نزدیکتر بین صنعت ساخت و ساز و آموزش, افزایش شغل و ایجاد "منبع درامد زایی جدید برای شما"  دیگر اهداف ما از تولید این آموزش بوده است.

 

آیا ایساتیس سابقه اجرای پروژه بیم را دارد؟

ما با توجه به سابقه اجرایی شرکت ایساتیس در پروژه های "استراتژیک  تحت BIM سپاه مهندسی شرق کشور" و همکاری آموزشی با "سایت هسته‌ای نطنز" در حوزه BIM و شرکت معتبر Intrax ”استرالیا”و همچنین مدیر پروژه بیم هتل ملیا در اسپانیا و با پشتوانه ده ها پروژه داخلی و خارجی تصمیم به معرفی برنامه آموزشی BIM 2 مسکونی در سه دیسیپلین معماری، سازه و تاسیسات جهت کمک به شما و ارتقا سطح کیفی پروژه های ساختمانی در کشور گرفته ایم .

 

ویژگی های انحصاری دوره آموزشی بیم مسکونی

 

 مشخصات دوره

مبانی تئوری

تشریح دوره بیم 2 مسکونی 5طبقه

بخش مبانی به شما این توانمندی را میدهد با اطلاعات بسیار زیاد،به آسانی کارفرما را متقاعد کنید و از همکاری با شما نهایت لذت را ببرد.

 

تولد بیم

متقاعد کردن کارفرما ها برای همکاری با شما احتمالا یکی از مشکلات شماست و شاید بارها به علت عدم اطلاعات کافی یا ضعف در ارایه آن به شما اعتماد نشده و منجر به از دست رفتن پروژه ای شده است ما در این بخش به شما کمک میکنیم به اطلاعات جدیدی دست پیدا کنید و یادبگیرید انقلابی به اسم BIM از کجا شکل گرفت و حالا در چه نقطه‌ای در جهان به بلوغ رسیده است برای افزایش اعتماد و متقاعد سازی کارفرما، کافیست به این اطلاعات به خوبی توجه کنید.

 

 

ابعاد بیم و منافع آن

آیا متخصصان حوزه بیم در دنیا از همه‌ی "منافع بیم" استفاده میکنند؟ در این بخش هیجان انگیز از تجربه خود با شما درمیان خواهیم گذاشت و شما یادخواهید گرفت بیم چند بُعد دارد و منافع ان برای صنعت ساخت و کارفرما حتی برای شما علاقمند به مدلسازی تحت بیم چیست؟... شما جزو اولین نفراتی خواهید بود که به درک درستی از جایگاه بیم در ایران و جهان میرسید.

 

 

قرار داد نویسی حرفه ای بدون ضرر مالی

احتمالا در چانه زنی و متقاعد کردن کارفرما یا در نوشتن قرارداد حرفه‌ای ضعف دارین بدین منظور ممکن است پروژه را با ضرر مالی یا بدتر از ان با حکم قاضی تحویل دهید.
برای شما آموزش کامل قرار داد نویسی حرفه ای تولید کردیم که بتوانید قراردادی قدرتمند از نظر حقوقی و مهندسی تنظیم نمایید .شما به وسیله همین قرار داد کامل و جدید میتوانید برای هر پروژه‌ به آسانی قرارداد حرفه‌ای تنظیم نمایید.

 

 

BEP نویسی حرفه ای

‏BEP در پایان‌نامه نقش رساله‌ را دارد. مدلسازی بدون جدول بی ای پی مساوی با کم ارزش شدن پروژه می باشد ، با این آموزش جدید شما یادخواهید گرفت به وسیله قالب استاندارد بین المللی ، جدول BEP انحصاری و ایرانی بسازید .با این آموزش جدید یادخواهید گرفت LOD چیست و پروژه را به جزییاتی باید مدل کرد و شما خواهید توانست به آسانی برای همه پروژه های خود BEP تنظیم نمایید.

 

 

وظایف تیم مدلسازی تحت بیم

اگر علاقمند شدین که به صورت حرفه‌ای مدلسازی کنید باید بدانید در قبال پروژه بیم مسولیت هایی دارید

ما با توجه به سابقه اجرای پروژه مدلسازی تحت بیم در ایران و خارج از کشور به شما یادمیدهیم مسولیت شما در قبال بیم منیجر چیست و بیم کوردینیتور از شما در قبال پروژه چه انتظاراتی دارد.

 

 

برآورد قیمت پروژه

اگر نمیخواهید از پروژه تان سود بسیاری عایدتان شود این مطلب را نخوانید!
 ممکن است هر ماه اجاره‌‌ِ دفتر،بیمه،هزینه های جاری مثل آب، برق و ... به همراه هزینه سالیانه مالیات بپردازید یا نگران اصطحلاک سیستمی باشید که همه کسب و کارتان به ان وابسطه است .
شما با جمع عوامل تاثیرگذار مالی به اضافه دستمزدتان باید به کارفرما به جهت انجام کارتحت بیم  قیمت دهید
شما با دانستن این موارد و جمع عوامل تاثیر گذار مالی هم نمیتوانید "قیمت دقیق" انجام پروژه رابراورد کنیدمگر انکه آموزش بعدی را ببینید ...

 

 

بررسی وضعیت موجود پلان

شما از کجا میدانید به چند نفر ساعت نیروی متخصص آموزش دیده نیاز دارید؟
احتمالا پروژه ای که به شما واگذار شده دارای  نواقصی است
شما در این آموزش جدید با کسب مهارت در رفع ایرادات و اعلام به کارفرما میتوانید با کمک ما تعداد نفر و ساعت مورد نیازبرای انجام پروژه را بررسی و در لیستی که تهیه کردید عدد مورد نظر خود را وارد نمایید.

 

 

مدلسازی سازه بتنی

شما در این دوره‌ی کاملِ آموزشی تحت BIMهمه قطعات سازه را با بالاترین سطح جزییات LOD400 و فمیلی هارا به صورت پارامتریک مدلسازی میکنید. خروجی های اجرایی سازه‌ا‌ی آن را با منطق رایج اتوکدی تگ گذاری و طور کامل متره براورد خواهید کرد.

گودبرداری با موس و کیبورد

شروع هیجان انگیز مدلسازی با انتقال صحیح نقشه سازه از اتوکد به رویت و خاکبرداری زمین و محاسبه ان انجام میشود.
نکته قابل توجه این هست که، شما بعد از محاسبه حجم خاکبرداری و خاک ریزی طبق دیتیل،سازه نگهبان را به جهت مهار ریزش خاک ملک مجاور و محافظت از محدوده ساخت با بالاترین جزییات مدل مینمایید.

 

 

مدلسازی فنداسیون

با روش جدیدی قالب بندی حرفه ای و مش بندی پروژه را با رعایت اصول بتن ریزی و تراکم میلگردها را یاد خواهید گرفت
نکته شگفت انگیز اینکه این پروژه "دارای آسانسور" است و شما یادمیگیرید طبق نقشه سازه فنداسیون چاله اسانسور را مش بندی و قالب بندی  کنید.
شما اولین نفری هستید که میشنوید در این بخش، مدلسازی دقیقی از دوقل و سه قول میگلرد انجام شده و با رعایت طول 12 متری میلگرد هم پوشانی ها با وسواس ویژه ای انجام شده است.

 

 

مدلسازی حرفه‌ای ستون بتنی

تنها افراد خریدار این اموزش میتوانند ستون گذاری بتنی را به صورت کامل یادبگیریند
حالا میتوانید میلیگرد شخصی سازی بسازین ان را به صورت S تغییر فرم بدهید تا ستون را در اغوش بگیرید.
به آسانی مطابق با نقشه‌ی سازه خاموت ها را با تراکم استاندارد به صورت حرفه‌ی دور میگلرد قرار بدید و ستون را گام به گام با ما تکمیل کنید
و حالا خواهید توانست "تمامی تیپ ستون ها" پروژه را خود شما مدلسازی کنید.

 

 

 

مدلسازی دقیق تیر بتنی

شما با کسب مهارت در مدلسازی حرفه ای تیر بتنی توامند خواهید شد به آسانی تراکم خاموت ها در ابتدا و انتهای تیر را کنترل و با دقت بسیار زیاد ورود میلگرد ها را به ستون بررسی و تداخلات احتمالی را به راحتی برطرف نماید  .

 

 

خلق تیرچه پارامتریک

معجزه هیجان انگیز رویت در بخش ساخت فمیلی پارامتریک است .
شما یادمیگیرید با خلق تیرچه پارامتریک با قابلیت کنترل عرض ارتفاع ، تعداد خرپا و... به صورت حرفه ای و دقیقتر آن را متره کنید
واین همه ماجرا نیست، شما یاد میگیرید بلوک استاندارد ایرانی بسازید و حتی آن را همراه تیرچه متره کنید.

 

 

جلوگیری از ریزش دیوار ها با ساخت وال پست پارامتریک

یکی  از آموزش های جدید و هیجان انگیز این دوره خلق فمیلی پارامتریک وال پست با قابلیت کنترل طول, عمق و ارتفاع است.
بعد از ساخت ان با جانمایی در محل مناسب پروزه یادمیگیرید چگونه ناودانی ها را در کف و سقف قرار بدین و از ریزش دیوار در زلزله جلوگیری کنید 

 

 

لیستوفر انحصاری

اکنون با ساخت لیستفر قدرتمند پارامتریک به صورت فوری "بدون نیاز به پلاگین" همه میلگرد های مصرفی را از نظر فرم, سایز, طول و حتی خم انها را لیست و در کنار ردیف های این لیست تصویر انها را قرار بدید و خم ان را نشان دهید .

 

 

شیت بندی حرفه ای

سرانجام به بخش هیجان انگیز و پایانی مدلسازی سازه بتنی رسیدیم
برای بهبود نمایش پرزانته‌ی نقشه‌های شاپ کارگاهی از قالب بسیار خاص و انحصاری شیت استفاده کردیم و در این آموزش شما یاد میگیرید دقیقا از منطق تگ گذاری اتوکد و استاندارد اما هوشمند در رویت استفاده نماید
بخش جدیدی که یادخواهید گرفت برش افقی از ستون و نحوه تگ گذاری میلگرد های ستون به صورت برش عمودی است و قرار دادن همه تیپ ستون ها در شیت است
در نهایت با فرمول نویسی وزن و طول همه میلگردها و بتن مصرفی را محاسبه و در شیت انحصاری خود لحاظ می‌کنید.

 

مدلسازی معماری فاز دو

شما در این دوره‌ی کاملِ آموزشی تحت BIMهمه اجزای معماری را با بالاترین سطح جزییات LOD400 و فمیلی هارا به صورت پارامتریک مدلسازی میکنید. خروجی های فاز دو آن را با منطق رایج اتوکدی تگ گذاری و طور کامل همه پروژه را متره براورد خواهید کرد.
 

مدلسازی فاز دو دیوار 

مدلسازی نازک کاری اصولی دیوار
شاید تصور کنید مدلسازی اصولی با مدلسازی چه فرقی میکند! 
اگر شما منطق صحیح مدلسازی دیوار در رویت را رعایت نکنید یقینا در متره برآورد و اولویت بندی لایه ها نسبت به کف سازه ای و معماری با مشکل جدی روبرو می‌شوید.

در این آموزش جدید یادمیگیرید چگونه به وسیله داینامو سریع و بدون تکرارِ ابزار دیوار، ارتفاع و اولویت قرار گیری ان را روی سقف و کف کنترل نماید.

 

مدلسازی شگفت انگیز پنجره دوجداره 

شاید جالب باشد بدانید دقیقا فمیلی پنجره را طبق کاتالوگ شرکت سازنده برای شما مدلسازی کردیم 
در این پنجره شگفت انگیز دوجداره حتی از مدلسازی درزگیر ان عبور نکردیم و با دقت بسیار بالا مدلسازی و در میان وال پست ها قرار دادیم 
حالا به آسانی خواهید توانست هر پنجره ای را طبق کاتالوگ شرکت سازنده مدل کنید .

 

فاز دو واقعی پله 

حالا که سازه‌ی پله در بخش استراکچر را دقیق مدلسازی کردین، میتوانید در بخش معماری ان را نازک کاری کنید.
برای بهبود وضعیت ظاهری پله به صورت کامل و کاربردی ازفمیلی بلستر برای خلق نرده‌ی جدید و تولید فمیلی کف پله ظریف، آبچکان آن و حتی ملات زیر کف پله را مدلسازی کردیم.
با این اموزش هیجان انگیز تایید شده، هر پله ای را خواهید توانست به راحتی نازک کاری و تمامی دیتیل های مورد نیاز برای نقشه های نهایی را برای خروجی گرفتن و اجرایی دقیق ان هوشمند سازی کنید .

 

 

نما سازی لاکچری بدون دستمزد به سنگ کار 

آموزش جالب نما سازی کلاسیک به همراه شاسی کشی به صورت دقیق و حرفه ای مدل شده است که میتواند به تنهایی یک آموزش کامل باشد .
اما برای بهبود کیفیت مدلسازی در اختیار شماست. 
در این آموزش یادمیگیرید 
چگونه از کد های منطقی و بیرون زدگی های مجاز ارایه شده توسط شهرداری 
نما را کامل مدلسازی کنید 
در این آموزش جدید پوسته نما را کامل شاسی و نبشی کشی کنید و ان را به بدنه سازه متصل کنید !
بله یادمیگیرین ان را به وسیله رولبولت به تیر مهار کنید و از ریزش آن جلوگیری و در نهایت به صورت کامل متره براورد کنید .

 

 

طراحی داخلی لوکس نشیمن 

برای کارفرما مکان لوکسی را طراحی کنید که بداند در کدام طرف خانه‌اش برای دیدن برنامه مورد علاقه اش باید لحظه شماری کند.
ما با همراهی شما به طور کامل قسمت تی وی ست و نشیمن لوکس و دلنشینی طراحی خواهیم کرد. شما با یادگیری ساخت فمیلی روشنایی و کاور کردن سقف کاذب همچنین گچ بری بسیار زیبا این بخش هیجان انگیز را به اتمام خواهید رسانید. رندرینگ نما  + فایل کامل پروژه
با رندری بسیار خاص تخصص خود را نشان دهید
شما با انواع تکنیک‌های منحصر به فرد فایل رویت را وارد نرم افزار قدرتمند تریدی استدیو مکس خواهید کرد و با ترفندی خاص به آسانی به همه جداره ها متریال خواهید داد 
 بعد از انتقال نما در فضای شهری پر جزییات اقدام به نورپردازی و رندرینگ خواهید نمود و برای بهبود کیفیت رندر ان را پست پروداکشن خواهید کرد.

 

رندرینگ طراحی داخلی + فایل کامل پروژه

کارفرما از دیدن نورپردازی نمای خاص خود شما را تحسین خواهد کرد پس با وسواس بسیار این قسمت را دنبال کنید.
برای بهبود نمایش طراحی داخلی فایل رویت بسیار دقیق و اصولی وارد نرم افزار قدرتمند تریدی استدیو مکس میکنیم و با تکنیک و ترفند های خاص خیلی سریع به جداره ها متریال میدهیم.
اگر با ویری کار نکردید جای هیچ نگرانی نیست چون ما به شما کمک میکنیم با تنظیمات استاندارد و نوپردازی واقعی بتوانید رندر ایدعالی از طراحی داخلی دریافت و برای بهبود کیفیت نمایش ان پست پروداکشن نماید.

 

 

متره براورد کامل مدلسازی معماری

از شما به عنوان متخصص آموزش دیده انتظار میرود تمامی اجزای مدلسازی دقیقی را که انجام دادید متره و براورد نماید.
در این آموزش جدید یادمیگیرین حجم و سطح کل مصالح مصرفی (کف سقف و دیوار های) +  در و پنجره ها را متره و براورد کنید  و در شیت خود قرار بدید .

 

شیت بندی پارامتریک

حالا نوبت متحیر کردن کارفرماست !
سرانجام برای بهبود نمایش پلان ها، دیتیل های اجرایی،و پرزانته حرفه‌ای به شما یاد میدهیم "بدون نیاز به دابلیکیت" به صورت پارامتریک شیت انحصاری خلق کنید.
با یادگیری و هوشمند سازی تایتل های زیر نقشه  به اسانی همه پلان را در شیت خود به صورت استاندارد قرار دهید 
 شگفت انگیزترین قسمت این دوره ساخت "جدول نازک کاری" بر اساس جداول رایج اتوکدی اما هوشمند است که برای هر پروزه ای میتوانید از این تکنیک برای خود استفاده نماید.

 

مدلسازی کامل سیستم تاسیساتی

شما در این دوره‌ی کاملِ آموزشی همه قطعات تاسیسات را با بالاترین سطح جزییات LOD400 مدلسازی و همه عناصر آن به صورت پارامتریک مدلسازی و نقشه های آنها با منطق رایج ارایه و کامل متره براورد خواهید کرد.
 

مدلسازی کامل تاسیسات 

در این دوره آموزشی تحت بیم به طور کامل قطعات تاسیسات را با بالاترین سطح جزییات مدلسازی خواهید نمود.
حالا که تاسیسات را به آسانی مدلسازی کردین یه راحتی متره براورد کنید و داخل شیت حرفه ای خود جهت ارایه به کارفرما قرار دهید .
در این اموزش به علت جلوگیری از تکرار ابزار ها و افزایش سرعت و دقت در پروژه از داینامو به صورت کاربردی استفاده شده است .

 

آبرسانی سریع به همه واحد ها

اولین اقدامی که در سیستم اب رسانی ساختمان جهت هماهنگی بین دیسیپلین ها یادمیگیرید رعایت قوانین کپی مانیتورینگ پروژه است.
با بهینه سازی و اصلاح نقشه تاسیسات گرفت به دو صورت لوله ها را مدل کنید.1 سنتی 2 ابزار قدرتمند داینامو
بعد از لوله کشی ساختمان با قراردادن کلکتورهای داخلی , رادیاتور ها و شیر الات سیستم ابرسانی سرد را به کنتور جهت اتصال به جریان اب شهری متصل نماید.

 

مدلسازی کامل کلکتور 

جالبه بدونید, نقشه تاسیسات بدون کلکتور طراحی شده بود و با اصلاح نقشه ، با خلق فمیلی کلکتور و قرار دادن ان در محل مناسبی در پروژه به شما کمک کردیم که به نحوه تنظیم فاصله مابین انها مسلط و در هر پروژه‌ای که با این سیستم روبرو شدین به اسانی ان را مدلسازی نماید 
حالا میتوانید تمامی سیستم ابرسانی ساختمان را به راحتی کلکتور متصل نماید.

 

لوله کشی فاضلاب در فضای کوچک 

چالش جالبی که سیستم فاضلاب، در فضاهای کوچک دارد باعث هیجان انگیز تر شدن این بخش مدلسازی شده است 
شما با یادگیری ترفند ها و تکنیک های خاص در اولین بخش با انواع ونت خشک و تر آشنا خواهید شد و ان را مدلسازی خواهید کرد و به طور کامل همه ونت ها را به فاضلاب متصل خواهید نمود
همچنین برای بهبود کیفیت این سیستم و افزایش دقت، از داینامو و کد های پیشرفته ان استفاده خواهید نمود.

 

مدلسازی اسپرینکیلر و داکت 

چالش کانال کولر برای هر پروژه‌ای میتوانند دردسر ساز باشداما با یادگیری ترفند های این اموزش و استفاده از فضاهای غیر مفید نقشه معماری بدون اختلال در سیستم سازه‌ای به راحتی کانال ها را مدلسازی خواهید کرد .
شما یادمیگیرین با تکنیکی خاص سیستم ابرسانی را از مستر ها به کولر های پشت بام متصل نمایدو با کسب تجربه در این آموزش میتوانید از این تکنیک ها برای رفع چالش های کانال کولر استفاده نماید.

 

مدلسازی سیستم مکانیک 

ابتدا با ساخت "فمیلی کنتورگاز" و کلکتور آن وارد چالش هیجان انگیز گازکشی ساختمان خواهیم شد.
خلق کنتور گاز ایرانی و سیستم تقسیم بندی ان در طبقات به همراه ساپورت ها بخشی از مدلسازی با بالاترین جزییات این دوره است که شما را توامند میسازد در هر پروژه ای به آسانی برای کل طبقات و پارکنیگ سیستم گاز کشی طبق استاندارد های سازمان های ذی ربط با دقت بسیار زیاد انجام دهید.

 

برق کشی کامل پروژه

توانایی ساخت فمیلی ان هم از نوع ایرانی جزوی از مهارت های تخصصی شماست مگر انکه بخواهیددر سطح پایین تر باقی بماند.
با خلق فمیلی کلید و پریز ایرانی و با مدلسازی سیستم برق کشی
و اتصال همه سیم ها به جعبه فیوز به اسانی کل پروژه را برق کشی نماید. 
این آموزش به طور کامل به شما یادمیدهد برای هر پروژه ای به صورت حرفه سیستم برق رسانی را انجام دهید.

 

متره براورد کامل تاسیسات

از شما به عنوان متخصص آموزش دیده انتظار میرود تمامی اجزایی مدلسازی  و قطعاتی تاسیساتی که مدلسازی کردین را متره براورد کنید ..
در این آموزش جدید یادمیگیرید طول لوله اب سرد و گرم مصرفی در همه واحد ها را به همراه سایز انها متره براورد کنید.
شاید جالب باشد بدانید برای بهبودکیفیت متره تمامی شیر آلات مصرفی در واحد ها سیفون ها با زوایایی مختلف به طور کامل متره میکنید.
در بخش برق کامل طول همه سیم ها و لوله های برق به همراه کلید و پریز هایی انها را متره براورد میکنید.

 

شیت بندی کامل تاسیسات

سرانجام به بخش هیجان انگیز و پایانی مدلسازی تاسیسات رسیدیم 
برای بهبود نمایش پرزانتهِ از قالب بسیار خاص و انحصاری شیت استفاده کردیم و در این آموزش به شما یاد میگیرید دقیقا از منطق تگ گذاری اتوکد و استاندارد اما هوشمند در رویت استفاده نماید 
بخش جدیدی که در این شیت برای شما قرار دادایم مستند سازی تمامی قطعات مدلسازی شده و خروجی از تمام لوله های اب رسانی ایست 

 

زمان بندی و واقعیت مجازی پروژه

 

نویس ورک 

احتمالا در خیابان با پروژه ای روبرو شده این که روی تابلوی بزرگ تاریخ شروع و اتمام پروژه را نوشته باشند.شاید با خود بگوید چطور ممکن است؟ 

شما در انتهای این اموزش به طور کامل با ابزار های زمان بندی پروژه اشنا و برای همین پروژه جدول زمان بندی استانداردی تهیه خواهید کرد 
با انتقال فایل پروژه نوویس ورک به آسانی داخل پروژه قدم خواهید زد و تمامی تداخلات احتمالی را بررسی و در نرم افزار قدرتمند رویت انها را برطرف خواهید کرد 

 

 

معجزه واقعیت مجازی

زمانی آن رسیده است که کارفرما را متحیر تخصص خود کنید.شما به طور کامل یادمیگیرید چطور با یک تلفن همراه و تبدیل پروزه به اندازه واقعی همه را شگفت زده کنید.
اجازه دهید کارفرما در پروژه اش قدم بزند و از اینکه به شما اعتماد کرده است نهایت لذت را ببرد .

 

 

سوالات متداول

به هیچ عنوان، تمامی اپدیت ها به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت  

بله شما به عنوان بیم مدلر ماهر و مجرب میتوانید به استخدام شرکت های ساختمانی معتبر شوید  

بله، چون این آموزش پروژه محور است، انتظار میرود کاربر اشنایی به رویت سازه، تاسیسات و معماری داشته باشد  

حتما، ماهیت این آموزش برای کار حرفه‌ای ایست، در پایان هر فصل نقشه های شاپ کارگاهی خروجی گرفته می‌شود.  

در بیم 1 کاربری بیمارستان آموزش داده شده ولی در بیم 2 پروژه‌ی با کاربری مسکونی در 5 طبقه  

فعلا به صورت دانلودی، بعد از اتمام ضبط به صورت فیزیکی هم خواهید توانست دریافت نمایید  

کاملا پروژه محور، ضبط این آموزش با علم به اینکه کاربر محترم به هر سه دیسیپلین رویت اشنایی دارد ضبط شده  

به هیچ عنوان، شما بعد از تعویض ویندوز میتوانید بدون محدودیت از لایسنس استفاده کنید  

به جهت ارایه خدمات ویژه و تسریع در رسیدگی به درخواست شما کاربر محترم،از لایسنسی استفاده میناییم که فقط درابتدای آموزش نیاز جزیی به اتصال اینترنت دارد  

آموزش بیم 2 مسکونی با نسخه 2022 ضبط شده است.  

همه دوره های آموزشی ما قابلیت دانلود بعد از تهیه را دارند و اگر علاقمند به دریافت دوره آموزشی به صورت فیزیکی هستین بعد از تحویل به اداره مربوطه شماره مرسوله برای شماره ثبت شده داخل سایت ارسال خواهد شد  

سی پی یو : اینتل Cori5 و AMD هم نسل به بالا - رم 8 گیگ - گرافیک 2گیگ به بالا  

برای اجرا شدن آموزش به سیستم معمولی نیاز دارید. 

 

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

مهندسینی که علاقمندن به مهاجرت و استخدام در شرکت های معتبرِکشورهای دیگر هستند.
برای کسانی که رویت را یادگرفته اند اما طعم پروژه های حرفه ای را نچشیده اند.
کسانی که به دنبال کسب درامد بیشتر بین دیگر مهندسان هستند.
کسانی که علاقمندن در شرکت های بزرگ و مطرح استخدام بشن


این دوره برای چه کسانی مناسب نیست؟

افرادی که هیچ اعتقادی به پیشرفت ندارند و اقدامی به یادگیری اصولی نمی‌کنند
کسانی که تمایل به تغییر دانسته های قدیم و میل به پیشرفت ندارن
کسانی که حوصله انجام تمرین ها را ندارن و هنوز با سبک دانشجویی پروژه تحویل میدهند

افرادی که هیچ اعتقادی به کسب درآمد بیشتر «ندارند» و به آینده خودشان اهمیت «نمی‌دهند.»

 

بعد از این دوره آموزشی به چه دستاورد هایی می‌رسید؟

•    تنها افراد خریدار این آموزش توانمند هستند بعد از عقد قرار داد حرفه ای تحت بیم  به تنهایی پروژه های ساختمانی را به آسانی مدلسازی نمایند.

•    شاید برای شما جالب باشد بدانید در همین آموزش به راحتی جدول زمان بندی شروع و پایان پروژه را تعریف میکنید و از تاریخ دقیق  اتمام پروژه اطلاع داشته باشه

•    هیجان انگیز ترین قسمت هم استفاده از واقعیت مجازی ایست, به وسیله این قابلیت (AR_VR) تمامی قطعات سازه، تاسیسات و معماری را تبدیل به مقیاس واقعی نماید و قبل و بعد از ساخت همه پروزه را یا یک به یک به کارفرما به صورت مجازی در تلفن همراه خود نشان دهید

•    و شما از این به بعد،به راحتی توانایی انجام هر پروژه‌ی تحت BIM را خواهید داشت

 

متقاعد کردن کارفرما ها برای همکاری با شما احتمالا یکی از مشکلات شماست و شاید بارها به علت عدم اطلاعات کافی یا ضعف در ارایه آن به شما اعتماد نشده و منجر به از دست رفتن پروژه ای شده است ما در این بخش به شما کمک میکنیم به اطلاعات جدیدی دست پیدا کنید و یادبگیرید انقلابی به اسم BIM از کجا شکل گرفت و حالا در چه نقطه‌ای در جهان به بلوغ رسیده است برای افزایش اعتماد و متقاعد سازی کارفرما، کافیست به این اطلاعات به خوبی توجه کنید.

مدرس دوره مدلسازی مسکونی بیم 2

• شهریار مطلبی  BIM Manager
 مدیر پروژه‌های :
• استراتژیک بهداشتی و درمانی شرق کشور 
• هتل آسمان هشتم در مشهد 
• و مجموعه هتل های ملیا دراسپانیا
• همکاری با شرکت INTRAX استرالیا
• و ...
• دارند 4 مدرک اتودسک از امریکا
• برگزار کننده تورهای پروفشینال آزمون اتودسک
• بیش از 12 سال سابقه‌ی برگزاری دوره‌های آموزشی
• گرافیکی و مهندسی و آموزش 4 هزار نفر

در تمام مسیر در کنارتان هستیم

اگر علاقمند به پیشرفت و ارتقا جایگاه شغلی هستید یا نیاز به راهنمایی بیشتر جهت تعیین سطح خود دارید میتوانید از کارشناسان مجرب ما نقشه راه دریافت نماید کافیست با این شماره تلفن تماس حاصل بفرماید_ (05136051223)

 

بسته آموزشیم کی میرسه؟

چطوری ازتون مشاوره بگیرم؟

بعد از خرید کجا سوال بپرسم؟

  • محصولات مرتبط
  • فایل های مرتبط
  • اطلاعاتی برای نمایش یافت نشد
  • اطلاعاتی برای نمایش یافت نشد
ثبت سفارش
تعداد
عنوان محصول

اطلاعات تماس

تلفن :36051223-051

شنبه تا چهارشنبه ساعت 17 الی 20 ( در صورت عدم پاسخگویی با همراه تماس حاصل فرمایید)

همراه : 6436-309-0915

پست الکترونیک : Planner_matlabi@yahoo.com

آدرس : مشهد ، بلوار سید رضی تقاطع فرهنگ - ساختمان 243