سورن ایساتیس پارسه در سال 1392 به عنوان شرکت مهندسی معماری ، عمران و شهرسازی شروع به کار نمود ، در این مدت مشاور و مجری بسیاری از پروژه های شهری و کشوری بوده است .

 

تیم ایساتیس از سال 1394 به صورت رسمی وارد پروژه های مدلسازی اطلاعات ساختمانی شده و توانست در کمترین زمان وارد پروژه های بزرگ شده و انواع کاربری های بیمارستانی ، اقامتی ، اداری و مسکونی را در قالب  BIM پیاده سازی نماید و افتخار همکاری با کارفرماهای زیاد همچون سپاه مهندسی شرق کشور ، نمایندگی هتل ملیا اسپانیا ، شرکت مشاورین ابنیه شرق گستر طوس و خیلی از مشاورین و کارفرمایان داخلی را داشته باشد و در سطح بین المللی در حوزه BIM و خدمات وابسته به آن در کشورهای استرالیا ، اسپانیا ، کانادا ، ترکمنستان ، ترکیه و ... فعالیت داشته باشد.

یکی دیگر از بخش های فعالیت ایساتیس ، حوزه آموزش نرم افزارهای حرفه ای BIM و طراحی های معماری می باشد که با برگزاری کلاس های محدود VIP در شهر مشهد و برگزاری دوره های پروازی برای شرکت های مشاور در تهران ، شیراز ، زاهدان ، بجنورد سعی بر گسترش این علم در کشور داشته است.

در همین راستا و برای بهره وری راحتتر و مناسب تر  علاقه مندان به این حوزه منشتر کننده مجموعه های آموزش مجازی بوده که تمام نرم افزارهای این حوزه را پوشش می دهد و تا به امروز از تمامی شهرهای کشور کاربر و هنرجو داشته است.

امیدوار هستیم که بتوانیم در این حوزه خدمات مناسب به مهندسین کشور داده و در مسیر پیشرفت و موفقیت جامعه مهندسی در کنار شما باشیم.

 

مدیرعامل شرکت : مهندس شهریار مطلبی / Shahriar Matlabi

 

استاد دانشگاه مشهد
کدنویسی استادیوم الثمامه قطر
مدیر پروژه بیم بیمارستان امام حسین (ع) سپاه 
مدیر پروژه بیم درمانگاه حکمت
مدیر پروژه بیم هتل ملیا اسپانیا ( سازه )
مدیر پروژه بیم درمانگاه امام حسین (ع) سپاه
مدیر پروژه بیم هتل آسمان هشتم
دارنده مدرک پروفشینال رویت در 4 دسیپلین از اتودسک آمریکا
استاد تورهای آزمون اتودسک آمریکا در ترکیه
تست کننده نرم افزارهای Autodesk Revit , 3DSMax برای کمپانی اتودسک آمریکا
مولف کتاب آموزش داینامو، نویس ورک و تری دی مکس
طراح Template و کدنویس Dynamo برای کمپانی Intrax استرالیا