آموزش Revit Architecture

تراکم و سطح اشغال در ساختمان سازی ویژه

در این بخش با مسائلی درباره ی پلان ساختمانی ، ساخت و ساز ، اطلاعات جغرافیایی یک زمین برای ساخت و یا مفاهیمی مثل تراکم و سطح اشغال آشنا خواهید شد.در این بخش با مسائلی درباره ی پلان ساختمانی ، ساخت و ساز ، اطلاعات جغرافیایی یک زمین برای ساخت و یا مفاهیمی مثل تراکم و سطح اشغال آشنا خواهید شد.

ترسیم پله د رویت ویژه

در این اموزش یاد خواهید گرفت چگونه پله " بتنی "را با بالاترین جزییات در رویت فاز دو کنید. ‌‌‌‌ همچنین با تنظیمات پله استاندارد مطابق با آیین نامه مقررات ملی ساختمان آشنا خواهید شد که بتوانید به شکل صحیح پله را در رویت ترسیم نمایید.

دانلود آبجکت رویت ویژه

اگر در حوزه رویت مشغول به فعالیت باشید حتما به این موضوع برخورده اید که جهت دانلود آبجکت رویت مورد نیاز خود دنبال منبعی معتبر هستید تا همه ی آنچه که نیاز دارید در یک سایت جهت دانلود سرجمع باشد. هم اکنون این مطلب برای شماست که در آن به معرفی چند منبع معتبر و به روز در حوزه آبجکت های رویت پرداخته ایم و ...

ساخت فمیلی رویت برای فروش ویژه

در این بخش از آموزش به توضیحات در مورد فمیلی استاندارد و نحوه فروش و ساخت فمیلی های رویت پرداخته ایم و به این نکته نیز اشاره شده است که آیا ساخت فمیلی رویت می تواند منبع مناسبی جهت سرمایه گذاری و کسب درامد باشد یا خیر؟

مدلسازی اسلیمی پارامتریک در رویت ویژه

در این بخش از آموزش به مدلسازی یک پنل با طرح اسلیمی و اندازه های پارامتریک در رویت پرداخته ایم که اندازه های این پنل با فرمول نویسی در نرم افزار رویت طبق فضای موجود و تعداد مورد نیاز به طور اتومات اسکیل شده و ...

پوسته پارامتریک و پاسخگو به آفتاب ویژه

در این آموزش به مدلسازی پوسته پارامتریک پاسخگو به آفتاب با رویت و داینامو پرداخته ایم و توضیح می دهیم که به چه صورت به کمک رویت و داینامو می توان این شرایط را شبیه سازی کرده و دقیق تر عملکرد نهایی پوسته ها را بررسی نماییم.

اطلاعات تماس

تلفن :36051223-051

شنبه تا چهارشنبه ساعت 17 الی 20 ( در صورت عدم پاسخگویی با همراه تماس حاصل فرمایید)

همراه : 6436-309-0915

پست الکترونیک : Planner_matlabi@yahoo.com

آدرس : مشهد ، بلوار سید رضی تقاطع فرهنگ - ساختمان 243

 

دریافت رمز پک های آموزشی ( ویژه خریداران)