بهترین استاد رویت (2)


بهترین استاد رویت

 

قبل از خوندن قسمت دوم "بهترین استاد رویت" قسمت اولو حتما بخونید.

 

تالیف کتاب
شاید این مورد براتون تو حاشیه باشه ولی
فکر میکنم نوشتن کتاب نشون میده این آدم به پختگی لازم رسیده و زیرو بم رویت و بلده و میتونه تو ویدیوی آموزشی از همین تجربه استفاده کنه و مطالب سنگین و سختو به زبان ساده تری توضیح بده.

 

خدمات پیشرفته آموزشی
یه مشکل بزرگی بعد از تهیه آموزش رویت وجود داره!
وقتی تو خونه آموزش ویدیویی میبینی کلی سوال بی جواب توی سرت میاد که این موقع استاد کنار دستت نیست ازش بپرسی. نبود استاد مشکل نیست ، مشکل از جایی شروع میشه که عموما تو گروه های VIP دسترسی به استاد آموزش دهنده نداری و مجبوری سوال تخصصیت رو از ادمین بپرسی که به احتمال زیاد به اندازه استاد آموزش رویت مسلط نیست و قاعدتا جواب کاملی هم نمیده... من شخصا دوست دارم سوالاتمو خود مدرس دوره رویت جواب بده که خیالم برای پاسخ ها راحت باشه .

 

نتیجه گیری:
نظر شمارو نمیدونم ولی به نظرم بهترین آموزش رویت برای کسیه که علاوه بر تالیف کتاب و مدلسازی پروژه های اجرایی حضور فعالی در گروه های رفع اشکال داشته باشه و شخصا مثل مهندس شهریار مطلبی پاسخگوی سوالات هنرجوها باشه. مهندس مطلبی تا الان بیش از 1000 متر مربع پروژه اجرایی با رویت مدلسازی کردند و دارنده 4 مدرک بین المللی اتودسک امریکان و جالبه بدونید که جزو معدود افرادین  که در دنیا مورد اعتماد اتودسک امریکا هستند. این اعتماد باعث شده 7 ماه قبل از انتشار رسمی نرم افزار رویت و تری دی مکس یک نسخه برای ایشون ارسال میشه که بعد از تست و بررسی خرابی ها رو به اتودسک گزارش بدن تا نسخه بی عیب تری به دست ما برسه.

این یه فرصت محدوده برای یادگیری آموزشی که همه جای دنیا به کارتون میاد. برای یادگیری حتما این صفحه را ببینید.