آموزش 3DS Max

  • 232
  • 3725 مرتبه
رندر 360 درجه در تری دی مکس و بارگذاری در وبسایت

رندر 360 درجه در تری دی مکس و بارگذاری در وبسایت

03/29/1399

رندر 360 چیست؟

یکی از حالت های ارایه و پرزنت کار برای کارفرما حالت رندر 360 می باشد که به کمک نرم افزار مکس و همچنین موتور رندر ویری میتوان به این رندر دست یافت. برای ایجاد رندر 360 و بارگذاری آن برروی وب سایت و یا استفاده به صورت آنلاین مراحلی وجود دارد که در این آموزش به نحوه خروجی گرفتن یک رندر 360 ، تنظیمات دوربین و ... پرداخته ایم .

رندر 360 به رندری گفته می شود که دوربین در مرکز فضای مورد نظر قرار گرفته و پس از پایان رندر میتوان به مرکزیت دوربین در فضا چرخید.

 


تنظیمات اولیه دوربین و کادر رندر

دوربین را در وسط فضای مورد نظر تعریف کرده و ارتفاع آن را متناسب با قد یک انسان معمولی یعنی بین 1و 60 تا 1 و 70 تنظیم می کنیم. ترجیحا در این نوع رندر کادر رندر را بصورت نسبت 2 به 1 قرارداده و در بخش دوربین Vray ،قسمت Type را برروی Spheric Panaroma تنظیم نموده و در بخش Override FOV با توجه به درجه مورد نیاز چرخش در فضا بین 0 تا 360تنظیم کرده و پس از رندر گیری آن را به صورت عکس ذخیره می کنیم.


مشاهده رندر 360 به صورت آنلاین

برای مشاهده رند به صورت آنلاین باید در سایت های مخصوصی رندر بارگذاری شود .یکی از این سایت ها momento360.com می باشد (برای اینکار سایت های بساری موجود می باشد و ما فقط به یکی از آنها که در آموزش استفاده شه است اشاره کرده ایم.)


مشاهده رندر 360 به صورت آفلاین

برای مشاهده رندر به صورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت پس از بارگذاری باید یک فایل text ایجاد کرده و پسوند آن را به Html تغییر دهیم و سپس طبق کد نویسی ای مه در آموزش به طور کامل به آن پرداخته شده است با استفاده از لینک برداشتی از سایت momento360 میتوان فایل html با کارکرد رندر 360 را ایجاد نمود.


بارگذاری رندر 360 در وب سایت

اگر وبسایت شخصی دارید و برای شرکت خود به عنوان نمونه کار نیاز به قراردادن رندر 360 در سایت به عنوان نمونه کار دارید میتوانید با استفاده از فایل html و کدنویسی انجام شده در قسمت source برنامه نمایش رندر 360 را به راحتی راه اندازی کنید.(به تمامی مراحل به طور کامل در فیلم آموزشی بصورت مرحله به مرحله پرداخته شده است)


هم اکنون به مشاهده آموزش زیر در رابطه با رندر 360 در مکس بپردازید.

نظرات
 
   
 

قوانین ارسال نظر

  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
  • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی‌یابند بنابراین توصيه مي‌شود از مثبت و منفی استفاده کنید.

اطلاعات تماس

تلفن :36051223-051

شنبه تا چهارشنبه ساعت 17 الی 20 ( در صورت عدم پاسخگویی با همراه تماس حاصل فرمایید)

همراه : 6436-309-0915

پست الکترونیک : Planner_matlabi@yahoo.com

آدرس : مشهد ، بلوار سید رضی تقاطع فرهنگ - ساختمان 243

 

دریافت رمز پک های آموزشی ( ویژه خریداران)