دانلود آبجکت رویت از کدوم سایت؟


یکی از پرسش های متداول افراد به طور مداوم در حوزه رویت از ما این می باشد که مبلمان رویت از کجا باید دانلود کنیم؟ همگی دنبال منبعی هستند تا به راحتی آبجکت رویت مورد نیاز خودرا دانلود کنند. یکی از موارد مهم یک منبع خوب برای دانلود آبجکت از جمله جامع و کامل بودن و دربرگیری موضوعات مختلف و همچنین به روز بودن آن سایت می باشد.

در این مطلب سعی داریم تا 4 منبع فوق العاده برای دانلود آبجکت رویت را به شما معرفی کنیم و آدرس سایت هر منبع را به همراه یک عکس از صفحه اول آن در ادامه مطلب قرار خواهیم داد.

نکته : از بین منابع معرفی شده پیشنهاد ایساتیس به شما جهت دانلود آبجکت رویت : https://www.bimobject.com

راهکار فروش فمیلی های رویت

پک آموزش بیم فمیلی چیست؟

فمیلی رویت چیست؟

آبجکت رویت بسازیم یا دانلود کنیم؟


حال شاید برای شما سوال باشد که ما چگونه می توانیم یک آبجکت رویت حرفه ای بسازیم؟ آیا آموزش ساخت فمیلی در رویت الزامی می باشد؟ آیا تنها با منابع موجود در اینترنت تمامی نیازهای ما از آبجکت و فمیلی رویت رفع خواهد شد؟

و اما پاسخ به این سوالات متداول :

اگر شما یک کاربر حرفه ای در حوزه رویت هستید باید و الزاما به محیط فمیلی رویت به طور کامل تسلط داشته باشید (اگر قصد مهاجرت دارید یکی از موارد و نکته های مهم نیز تسلط به بخش فمیلی می باشد) ؛ باید بتوانید فمیلی های پارامتریک را با اصول درست مدلسازی کنید ، در رویت صرفا فقط مدلسازی ظاهری یک آبجکت اهمیت ندارد و به بیانی پارامتریک بودن ، داینامیک بودن و تسلط به مدلسازی طبق کاتالوگ های یک برند اهمیت دارد . حال اگر شماا دانشجو باشید و صرفا فقط جهت مبلمان فضاهای طراحی شده ی خود نیازمند آبجکت رویت باشید منابع معرفی شده در این مطلب برای کار شما کفایت خواهد کرد. اما اگر فردی حرفه ای هستید و در حوزه BIM مشغول به فعالیت می باشید در قراردادهای خود با این موضوع مواجه خواهید شد که در پروژه های واقعی مثلا در بخش تاسیسات از اجزایی استفاده شده است که برند آن به صورت حاضر و آماده جهت دانلود موجود نمی باشد و اینجاست که نیاز به ساخت حرفه ای آبجکت و فمیلی در رویت شدیدا حس خواهد شد.

 

پارامتریک بودن فمیلی به چه معناست؟
 

آموزش صفرتاصد مدلسازی فمیلی در رویت

 

معرفی بهترین سایت های دانلود آبجکت رویت :